Březen 2013

Výstřednost - další lidská zbraň

29. března 2013 v 14:35 | Jannie |  Téma týdne
Kdo se dneska těší velké pozornosti? Kdo je oblíbený nebo nenáviděný? Ten, kdo je výstřední.
Jste jen obyčejná šedá myš, která čeká, až příjde vaše místo na slunci? Nebuďte naivní, to se samo od sebe nikdy nestane. Musíte pro to udělat něco, co změní pohled jiných lidí na vás. Co z vás udělá jedinečnou osobnost, originál. Vy jím jste sice už od začátku, ale nikdo si toho v tom zástupu podobných lidí nevšimne. Změňte vlasy, styl oblékání, styl života, možná i povahu a chování. Pohled, jakým se díváte na ostatní. Změňte všechno, jinak se úspěchu nikdy nedočkáte, pokud takoví nejste odjakživa. Ale to neříkám proto, že by to tak bylo správně; každý má být přece sám sebou. Říkám to, k čemu nás nutí dnešní svět, doba, společnost. Hrát to.
Výstřednost je vstupenka do vyššího levlu. Lady Gaga nemůže být tak oblíbená jen kvůli své hudbě; díl úspěchu nese její výstřední styl, netypické oblečky a chování. Je to její zbraň, jak na sebe upozornit. Je to zbraň všech.
Victor Hugo také nebyl obyčejný. Chodil si po domě nahý a bylo mu to jedno. Nebo Michael Jackson - ten dokonce neobyčejně zemřel.
Svět vždycky a všude hledá výstřednost. To je krutá realita. Neprosadíte se tím, že budete sami sebou někde v rožku luštit křížovky a doufat v zázrak. Chce to činy. Chce to výstřednost.
Nebo můžete sedět na zadku a žít klidný domácký stereotypní život.